دوازده سال پیش مثل چنین روزی که هیچ ربطی هم به دانش آموزان نداشت؛ درسالن اندیشه آموزش وپرورش ناحیه۲ کرمان، باکسب آراء؛ بعنوان یکی ازاعضای نمایندگان شورای می ریاست وقت آموزش و‌‌پرورش کرمان انتخاب شدم.

۱۶ آذر ۱۳۸۵ روزی بودکه مسیر زندگیموبه دنیای فرهنگ وهنر تغییرداد. هرچند قبل ازاین تاریخ هم عاشق هنربودم و از دوران ابتدایی داستان مینوشتم؛ اما همیشه دنبال راهی برای ارتباط باهنرمندان و ورود به این جهان پراز احساس وزیبا بودم که درشورای می؛ بواسطه خانم عفت وهابی، بارومه‌نگاران وهنرمندان کرمانی؛ به‌ویژه حمیدمیرحسینی، ازفیلمسازان بسیار خوب استانمون آشنابشم و درچند مستند وفیلم کوتاه بعنوان دستیار همکاری کنم.

دراین سالها هدفی مهم جز جلوه قدرت پروردگار بزرگ به مخاطبان هنرندارم؛ به‌ویژه برای کسانیکه یأس و بی‌محبتی رو در این دنیا دنبال میکنن. حتی اگریک ساعت به پایان عمرم باقی مونده باشه؛ حتماً خدای بزرگ این تنها آرزوی قلبیم رواجابت میکنه.

خوشحالم که امروز میتونم ۱۲ ساله شدن دنیای هنریموجشن بگیرم تاانشاالله بقیه‌ی این راه رو نیز قدرتمندانه‌تراز پیش؛ بایاری پروردگار وحمایت شما بارونیای مهربون و بااحساسم، جلوببرم.

لازم میدونم از سعیدگلنگری و حجت محمدزاده که آغازگر مسیر دنیای موزیکم بودن تشکرویژه کنم. همچنین ازمحسن رجب‌پور که زحمت برخی عکسامو‌‌ دراین سالها کشیده… ازداداش نریمان که باوجود مشغله‌هاش، تاتونسته همراهیم کرده… ازوفای عزیزکه بیشترین حمایت وتبلیغات پخش آثارم رو درفضای مجازی متحمل شده که امیدوارم بتونم جبران کنم… ازساسان بنی‌اعتماد که برای وبسایت زحمت میکشه وسعی میکنه درنبودم، بخصوص دورانی که خدمت بودم؛ مسئولیت بروزرسانی و برخط بودن ارتباط بابازدیدکنندگان سایت روهمیشه داشته باشه… از بهادرمیرحسینی وحمایتهاشون درهفته‌نامه یک‌صفحه… ازمرتضی میرزایی، استادگیتارم… زهرا نارویی، استادفن بیانم… ازابوالفضل نکویی که قبل خدمتم توزمینه آواز کمکم کرد تاصدای حقیقیمو پیداکنم وهمینطور از بقیه دوستان هنرمند ونازنینم؛ بخصوص محسن عزیزالهی، رامین مقدم، امیراخلاقی، علی علمدار، علیرضاواحدی (ملودی کرمان)، صابرامیری (هشتصدا)، حامدامیری، رضا، دکترزمانی (صدای زرند)، مجیدعربپور، زرندنیوز، صبح زرند، کرمان‌موزیک، آقای قلیزاده (ندای زرند) وهمه عزیزانی که به هرطریقی مشوق وحامی من بودن تااین دنیای هنری؛ امروزبه دوازدهمین سال پیاپی خودش برسه، بی‌نهایت سپاسگزارم…دنیای ,دراین سالها منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

zelesevom طراحی بنر حرفه ای (وبلاگ همه جوره) بیگ گو اجناس فوق العاده ارزان کده هولوگرام پورتال جامع نسیم ایران ماینکرافت ام